Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Condition
Used
Location
Tönisvorst Germany
Motor Servax Drives 112-28-MK-FAM2
more Images
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Machine data
Machine type:
Motor
Manufacturer:
Servax Drives
Model:
112-28-MK-FAM2
Condition:
used
Price & Location
Location:
Tönisvorst Germany
A18332751
Reference number:
Update:
Description
power capacity 15 kW
volt 380 V
Gbodpfx Aevttctjn Rel
ampere 28 A