Regalux EPRIS610-10000
Fixed price plus VAT
Year of construction
2023
Condition
New
Location
Topole Poland
Flexible Conveyor Regalux EPRIS610-10000
more Images
Regalux EPRIS610-10000
Regalux EPRIS610-10000
Regalux EPRIS610-10000
Regalux EPRIS610-10000
Regalux EPRIS610-10000
Regalux EPRIS610-10000
Regalux EPRIS610-10000
Machine data
Machine type:
Flexible Conveyor
Manufacturer:
Regalux
Model:
EPRIS610-10000
Machine number:
EPRIS610-10000
Year of construction:
2023
Condition:
new
Price & Location
Fixed price plus VAT
Location:
Topole 40, 89-600 Chojnice, Polska Poland
Description
We offer new scissor roller conveyors with sensors for sale.
Roll width: 610mm
Godpfxoix I Ino Ab Doit
Length retracted: 3900mm
Length extended: 10000mm